ERİKLİ KONAKLAMA SEÇENEKLERİ NELERDİR?

İster yaz aylarında ister yılın herhangi bir zamanında kısa molalar verdiğinizde tercih edebileceğiniz alternatifler arasında yer alan Erikli gayet kolay ulaşım seçenekleri ile misafirlerini karşılamaktadır. İstanbul, Edirne, Çanakkale rahatlıkla yolculuk yapabileceğiniz yakınlıktadır. Edirne ili Keşan ilçesine bağlıdır. Edirne’ye ulaştıktan sonra Keşan’a devam eden otobüsleri kullanabilirsiniz.


Bu şirin tatil beldesine ulaştığınızda karşınıza birçok farklı konaklama seçeneği çıkacaktır. Seçim sadece size aittir ve tatilinizi geçireceğiniz kişi sayısına göre karar verebilirsiniz. Rahat ve konforlu bir tatil için türlü hizmetler veren otelleri düşünebilirsiniz. Oda, 24 saat sıcak su, wireless, kahvaltı ve yemek servisleri ile istediğiniz otel için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Daha doğal bir ortam isteyenlerdenseniz apart oteller, size tahsis edilmiş çiftlik evleri, bungalow evler de seçenekler arasındadır.

Bu tesislerin içinde hazır araç ve gereçleri ile mutfakları, yemeklerinizi sevdiklerinizle keyifle yiyebileceğiniz yemyeşil bahçeleri de bulunmaktadır. Denize yakınlığı, havuz imkânı olup olmadığı, otopark durumu, alış veriş noktalarına olan yakınlığı seçim yaparken değerlendirebileceğiniz kriterlerdendir. Birçok tesis merkezde toplanmıştır. Her hangi bir konaklama noktasını seçerken kişi sayınıza da dikkat etmelisiniz. Özellikle çocuklu misafirler için çocukların doğa ile iç içe vakit geçirebileceği geniş ve güvenli bahçesi olanları düşünmeleri önerilmektedir.

Eşyalı olarak kiraya verilen dublex, triplex villalar da mevcuttur. Pansiyonlar da ise ortak kullanım alanlarının başında mutfak gelmektedir. Kimi ziyaretçiler sakin, kimileri ise hareketli bölgeleri tercih etmektedir. Bunun için Erikli’de konaklama çeşitliliğinin olması da seçiminizi kolaylaştırmaktadır. Tüm gün masmavi denizin kollarında ve altın rengi kumların ışıltısında enerji dolduktan sonra seçtiğiniz konaklama tesisinde sakin, huzurlu, sevdiklerinizle hoş sohbetler eşliğinde günü tamamlayabilirsiniz.


Kendi aracınızla ulaştığınızda daha geniş bir alanda araştırma yapabilirsiniz. Çiftlik evleri genellikle daha büyük ve sakin bölgelerde yer almaktadır. Alış veriş merkezleri, market, kasap, manav, lokanta gibi işletmelerin yakınlığı için de yürüme mesafesinde bulunan tesisler arasında seçim yapabilirsiniz. Festivalleri, su sporları, mavi bayraklı plajları, koyları, akvaryum da denilen denizi ile Erikli için siz de hemen organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

YORUM GÖNDER
YORUMLAR (1)
  • admin - 18 Ocak 2021

    çok güzel.

SON YAZILAR