Erikli Çamlık Kamp

 

 

                                                                Erikli Çamlık Kamp

İstanbul gibi büyük şehirlerden kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz Erikli Trakya bölgesinde Edirne iline bağlı bir tatil beldesidir. Saros Körfezinin üstünde Gökçeada ile karşılıklı konumdadır. Akvaryum olarak nitelendirilen temiz denizi ile özellikle yaz aylarında ziyaretçilerinin beğenisini toplamaktadır.

Erikli içinde konaklama için tercih edebileceğiniz farklı alternatifler bulunmaktadır.  Tatilde rahatlık ve konfor anlayışı kişiden kişiye değişmektedir. Kamp ortamında daha sade ve doğa ile iç içe bir tatil geçirmek isteyenler için Çamlık Kamp hizmet vermektedir.

Çamlık Kamp ismi gibi çam ağaçlarının altında ve kuş seslerinin eşliğinde huzurlu anlar geçirmenize olanak tanımaktadır. Kamp alanında hazır kurulmuş çadırlar vardır. Her biri 4-5 kişiliktir. Bu çadırlarda temiz yatak, çarşaf, nevresim ve yastıklar bulunmaktadır.  İsteyenler için kendi çadırlarını kurabilecekleri yerler de mevcuttur. Ortak kullanım için duş ve wc hizmeti vardır. Ayrıca 3-4 çadırın birlikte kullanabileceği buzdolapları da bulunmaktadır. Her çadırın önünde masa ve sandalyesi vardır. Denize 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Alışveriş için ise merkezi bir konumdadır.

Erikli Çamlık Kamp ÖZELLİKLERİ

  • Doğa ile iç içe

Erikli Çamlık Kamp KONUM

YORUM GÖNDER
YORUMLAR (0)