Erikli Camping

 

 

                                                                      Erikli Camping

                Tatil herkes için farklı anlamlar ifade etmektedir. Kimisi için her şeyden uzak ve sakin bir ortam yeterli olurken kimisi için ise farklı aktiviteleri deneyebileceği yerler daha cazip olabilmektedir. Erikli ise her iki ihtiyacı da karşılayabilen ve bu sebeple de özellikle son zamanlarda ziyaretçilerin uğrak noktası haline gelmiş, Edirne’ye bağlı bir tatil beldesidir.

Kamp yapma fikrinde olan tatilciler için hazırlanmış olan tesis içinde kurulmuş çadırlar mevcuttur. Ancak isteyen ziyaretçiler kendi çadırlarını da kurabilmektedir. Her çadırın önünde beton bir alan oluşturulmuş ve masa, sandalyeler eklenmiştir. Ortak kullanım için wc ve duş bulunmaktadır.

 

Ayrıca yiyecek ve içeceklerinizi saklayabileceğiniz buzdolapları, emanet ve şarj dolapları mevcuttur. Bulaşıkhaneyi de ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Tesisin etrafı tel örgüler ile çevrilidir ve akşam saatlerinde kapatılarak güvenlik sağlanmaktadır.

 

Ortak kullanım alanları saat başı temizlenmekte ve alan haşere ve böcekler için belli aralıklarla ilaçlanmaktadır. Doğa ile iç içe, kuş sesleri ve çam kokusu eşliğinde, sevdiklerinizle harika bir tatil geçirebilirsiniz.

Erikli Camping ÖZELLİKLERİ

  • Bahçe
  • Doğa ile iç içe
  • Mangal Keyfi

Erikli Camping KONUM

YORUM GÖNDER
YORUMLAR (2)
  • Serhat g. - 17 Haziran 2020

    Güzel bir yer denizde güzel çadırımızı kurduk eğlendik seneye yine gidicem

  • Müge - 17 Haziran 2020

    Kamp tutkunuysanız çadırınızı kurup denizin ve kumun tadını çıkarabilirsiniz