Tatil Planlarınıza Yeni Bir Sayfa Açın; Muhteşem Doğası ile Erikli

Yaz ayları yaklaştığında genellikle Akdeniz ve Ege sahilleri akla gelse de saklı kalmış cennetler de birçok gezgin için daha cazip seçenekler arasında yer almaktadır. Erikli tam da bu tanıma uyan ve diğer tatil beldelerine oranla daha sakin ve huzurlu bir ortamı bulunan beldelerdendir.

Edirne ili Keşan’a bağlı olan Erikli ulaşım kolaylığı sebebiyle pek çok yakın ve büyük şehirden gelen ziyaretçilerini ağırlamaktadır. İstanbul’a 260 km mesafede bulunmaktadır. Gökçeada’nın karşısında yer almaktadır.
Berrak ve temiz denizi ile göz kamaştırırken konaklama seçenekleri ile de kolaylıklar sağlamaktadır. Tercihe göre pansiyonlar, apart oteller ve kiralık evler bulunmaktadır.

Tüm Erikli manzarasını görebileceğiniz Yumurta Tepe, kamp yapabileceğiniz Danişment, dalış keyfi yaşayabileceğiniz İbrice Limanı, Uzunkum ve İtalyan Koyu görmeniz gereken yerlerden sadece birkaçıdır.
Masmavi denizin huzuru eşliğinde güneşlenebileceğiniz plajları da bulunmaktadır. Hediyelik eşyalarla renklenen çarşısı, leziz deniz ürünleri sunan restaurantları ile Erikli dopdolu bir tatil için sizleri beklemektedir.

YORUM GÖNDER
YORUMLAR (0)
SON YAZILAR